Premeň sa na celebritu a vyhraj kozmetický balíček od AVONu!

Stačí len nabrať odvahu, skúsiť šťastie – a poslať nám foto vašej promipremeny!
Na obrazovkách televízie Markíza včera (6. marca) úspešne odštartovala nová šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa známe tváre menia na… Ešte známejšie! Nenechajte si pri tejto príležitosti ujsť jedinečnú možnosť zapojiť sa do našej tematickej súťaže Premeň sa na celebritu, v ktorej môžete od 7. marca 2016 do 9. mája 2016 každý týždeň vyhrať kozmetický balíček od AVONu! (Meno a priezvisko výhercu bude oznámené vždy v piatok v Teleráne.) Kozmetický balíček obsahuje jarné novinky zo sveta vôní, z oblasti dekoratívnej kozmetiky a starostlivosti o pleť.

Premeň sa na celebritu a vyhraj kozmetický balíček od AVONu!
Premeň sa na celebritu a vyhraj kozmetický balíček od AVONu!
ilustračné foto: markiza.sk

Stačí na to naozaj málo – zašlite na emailovú adresu: tvojatvar@markiza.sk svoju najoriginálnejšiu a/alebo najhodnovernejšiu fotografiu premeny na celebritu. (Nezabudnite uviesť aj svoje meno, priezvisko a telefónne číslo, na ktorom vás v prípade výhry budeme môcť kontaktovať.)

Termín konania súťaže: do 09.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.