Súťaž o elegantné prírodné sviečky LUMINIA

Počuli ste už o prírodných sviečkach LUMINIA, ktoré nádherne voňajú, horia raz toľko, čo sviečky s parafínom, no neobsahujú práve škodlivý a karcinogénny parafín? LUMINIA je stelesnením luxusu, prvotriednej kvality, nádherného spracovania a jedinečnosti zasadenej do číreho skla Bohemia Crystal.

Parafín, ktorý sa najčastejšie používa pri výrobe sviečok, je vo svojej podstate zmes tuhých nasýtených uhľovodíkov získaná z nafty alebo uhlia. Čierne sadze z dymu parafínových sviečok sa usádzajú nielen na stenách a nábytku, ale hlavne na našich pľúcach a spôsobujú rôzne dýchacie ťažkosti, alergie, astmu, migrénu, a keďže je plný toxických aj karcinogénnych látok aj a iné závažné zdravotné problémy.

Súťaž o elegantné prírodné sviečky LUMINIA
Súťaž o elegantné prírodné sviečky LUMINIA
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o elegantné prírodné sviečky LUMINIA

Stavte preto na sviečky zo 100-percentne prírodných voskov, ktoré mimoriadne dlho a čisto horia a ponúkajú širokú škálu lahodných vôní. Úžasnou vôňou Vianoc alá LUMINIA je prekrásna Sacred Santal – jemne prevoňaná škoricou a klinčekom posadená na afrodiziakálnej vôni bieleho santalu, vzácneho tíkového a cédrového dreva so štipkou šafránu a kardamónu, spája harmóniu tradičných Vianoc s pocitom výnimočnosti.

Vyhrajte jednu z exkluzívnych sviečok LUMINIA, jedinečný a elegantný darček z dielne slovenskej rodinnej firmy, ktorý je výsledkom precíznej ručnej práce.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/28 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/sutaz-o-elegantne-prirodne-sviecky-luminia/7991″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.