Súťaž Dr.Oetker VN

Novinka od Dr.Oetker – Extrakt Bourbon vanilka Madagaskar

Vanilka je vďaka svojej lahodnej vôni a chuti pri príprave väčšiny dezertov nenahraditeľná. Dr.Oetker pozná čaro tejto ingrediencie, a preto prináša vanilku v exkluzívnej podobe. Extrakt Bourbon vanilka je prírodný extrakt vanilky priamo z Madagaskaru. Je pripravený z vanilkových strukov tej najvyššej kvality, vďaka čomu je vo fľaštičke uzatvorená len skutočná chuť pravej vanilky.  Tá zvýrazní a vylepší vaše dezerty a už po prvom použití zistíte, že bez extraktu vanilky sa viac nezaobídete.

Kvalita a jedinečnosť

Vzácna a aromatická vôňa vanilky nechýba v žiadnej kuchyni už celé generácie. Vaše dezerty si však zaslúžia niečo mimoriadne. Preto vám Dr.Oetker prináša prírodnú vanilku v tej najexkluzívnejšej forme – v podobe extraktu vyrobeného z vanilkových strukov, ktoré sú plodmi rastliny z rodu orchideí Vanilla Planiforia – vanilka pravá.

 

Súťaž Dr.Oetker VN
Súťaž Dr.Oetker VN
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž Dr.Oetker VN

Aby ste boli pripravené na veľkonočné pečenie, možno vám príde vhod balíček s produktami Dr.Oetker. Súťažte o tri výhry do 19. marca 2016!

Termín konania súťaže: do 19.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.