Súťaž Dermacol

Adventný kalendár Dermacol ukrýva 24 lakov na nechty a spríjemní týždne do Štedrého dňa aj vám. Obsahuje 23 žiarivých farebných odtieňov, niektoré z nich s trblietkami alebo perleťou, a jeden bezfarebný lak na nechty. Laky dodajú nechtom krásny a pestovaný vzhľad. Ľahko a rovnomerne sa nanášajú, perfektne priľnú k nechtom, rýchlo schnú a sú odolné voči oteru.

Súťaž Dermacol

Zdieľajte a súťažte  o tri balíčky Dermacol  s multiaktívnym umývacím krémom 8v1, dvojfázovým jemným odličovačom očí aj na vodoodolný make-up a s jedným lakom na nechty z adventného kalendára Dermacol.

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=6784:sua-dermacol&catid=30:krasa_ine&Itemid=37″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.