Súťaž Dermacol Írsky kávový kúpeľ

Írsky kávový kúpeľ

Kombinácia horkej kávy, pravej šľahačky a škótskej whisky predstavuje nielenže dokonalý zážitok pre chuťové bunky, ale aj nezameniteľnú arómu. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí pri každej ceste okolo kaviarne nasávajú vôňu čerstvo upraženej kávy, iste oceníte, že si ju môžete vychutnať aj pri svojom kúpeľňovom rituáli.

Rad telovej kozmetiky Dermacol Aroma Ritual Irish Coffee zahŕňa produkty, vďaka ktorým sa premení starostlivosť o telo v nevšedný zážitok. Sprchovací gél a telové mlieko s vôňou írskej kávy a kofeínom zanechávajú pokožku čistú a zamatovo hebkú. Jemný telový peeling šetrne odstraňuje pomocou kryštálikov cukru odumreté kožné bunky. Čistí a vyhladzuje pokožku tela a navracia jej tak vitalitu. Kúpeľ vás nabudí rovnako ako ranná šálka kávy. Kofeín podporuje mikrocirkuláciu v pokožke a dodáva jej bunkám energiu. Opojná aróma írskej kávy povzbudí telo aj zmysly.

 

Súťaž Dermacol Írsky kávový kúpeľ

Súťaž Dermacol Írsky kávový kúpeľ
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž Dermacol Írsky kávový kúpeľ

Súťažte o 3 balíčky telovej kozmetiky Dermacol Aroma Ritual Irish Coffee do 11. novembra 2016!

Trvanie súťaže: do 11.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.