Súťaž deDoma a 4711 kolínsku vodu Echt Kölnisch Wasser

Kto ho nepozná? Tyrkysovo-zlatý flakón so štyrmi číslicami 4711! Jedna z najznámejších vôní na svete. Je nezameniteľnou ikonou, ktorá pomohla k sláve ľahkej ,,Eau de Cologne“. Dokonalé zloženie čisto prírodných ingrediencií je stále dobre stráženým tajomstvom, no aromaterapeutické účinky esenciálnych olejov sú nezameniteľné. K tomu sa pridá úvod s bergamotom, citrónom a pomarančom pre revitalizujúci zážitok z vône. Levanduľa a korenistý rozmarín zaručujú uvoľnenie a posilnenie nervov, vzácne neroli zase upokojenie a pozitívnu náladu. Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si chvíle sviežosti, relaxu a pokoja.

Súťaž deDoma a 4711 kolínsku vodu Echt Kölnisch Wasser

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Súťaž so zásielkovým obchodom deDoma o barančekovú deku z mikrovlákna Sugar, ku ktorej vám pribalíme klasickú kolínsku 4711 Eau de Cologne, 150 ml. Jeden z vás, ktorý nám napíše správnu odpoveď do 6. októbra 2022, odmeníme balíčkom.

Koniec súťaže: 06. 10. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.