Súťaž na december o najlepší recept

Každý môže vyhrať: stačí, ak na Varecha.sk zverejníte počas mesiaca december nový recept, automaticky budete zaradení do súťaže o pekné ceny. Pozor, tento mesiac zmena súťažných kategórií!

Vzhľadom na to, že počas posledných mesiacov víťazili v našej receptovej súťaži prevažne múčne jedlá v oboch kategóriách (sladké jedlá, slané jedlá), zmenili sme tento mesiac súťažné kategórie nasledovne:

1. koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo)
2. ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, …)

V každej kategórii vyhráva jeden recept, ktorý bude na Varecha.sk uverejnený ako nový počas trvania súťaže a ktorý si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

Súťaž na december o najlepší recept
Súťaž o knihy Dnes nepečiem a Sedem chutí piva
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž na december o najlepší recept

V mesiaci december môžete vyhrať:

Víťaz v kategórii Koláče, torty a iné sladkosti, slané múčne jedlá (slané pečivo) získava knihu Dnes nepečiem.
Víťaz v kategórii Ostatné jedlá (mäsové, zeleninové, ovocné, …) získava knihu Sedem chutí piva.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-na-december-o-najlepsi-recept/11909-clanok.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.