Súťaž o Coolpad Porto White

Po súťaži o Coolpad Modena, prinášame pre vás súťaž aj o jej menšieho bračeka s názvom Porto. Ide o sympatický smartfón, ktorý neurazí a s ktorým budete určite spokojní.

So svojou hrúbkou len 4,8 mm na okrajoch a 7,99 mm telom sa Coolpad Porto radí medzi najtenšie mobilné telefóny na trhu. Vďaka ergonomicky zakrivenej zadnej časti tela a voľbe ľahkých materiálov (váži len 119 gramov) je potešením tento smartfón držať v dlani.

Vysokú kvalitu fotografie zaisťuje predný 5 Mpx a hlavný 8 Mpx fotoaparát s LED bleskom. Zdokonalený predný fotoaparát so širokouhlým objektívom (28 mm), ktorý prepustí viac svetla (f/2.2, snímač BSI) vám umožní zachytiť viac Vašich kamarátov do jedného obrázku a vytvoriť tak perfektné nočné selfie.

Súťaž o Coolpad Porto White

Súťaž o Coolpad Porto White
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o Coolpad Porto White

Zažite super rýchle sťahovanie s 4G LTE. Sledujte svoje obľúbené televízne programy, robte video hovory so svojimi kamarátmi alebo sa staňte súčasťou streaming revolúcie a počúvajte akúkoľvek hudbu a to kedykoľvek.

Pocíťte inovatívne jemný obal Coolpad Porto. Je vyrobený zo semienok kešu, čo je nielen materiál vhodný pre Vaše zdravie, ale tiež extrémne odolný voči odtlačkom prstov.

 

Termín konania súťaže: do 06.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.