Súťaž Betty Barclay Brilliant Woman No°2

Intenzívne farby, intenzívne pocity, intenzívne vône: Sada vôní Betty Barclay Brilliant Woman je rozsiahlym pokračovaním obľúbenej série vôní Betty Barclay Woman. Vďaka novej kombinácii ingrediencií sa vône stávajú zvlášť výraznými a naberajú zmyselný a ženský nádych – čo z nich robí perfektný doplnok na zvláštne príležitosti, ktoré si vyžadujú očarujúcu vôňu.

Súťaž Betty Barclay Brilliant Woman No°2

Súťaž o 4x TOUS GEMS POWER toaletnú vodu v hodnote 39 €
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž Betty Barclay Brilliant Woman No°2

[the_ad id=“84646″]

Nová trilógia Betty Barclay Brilliant Woman vyžaruje svojou zmyselnou vôňou čistú ženskosť a zahaľuje svoju nositeľku do žiarivého rúcha extravagancie. Nové parfumované vody tak dopĺňajú ľahké toaletné vody z kolekcie Betty Barclay Woman No 1, No 2 a No 3 vhodné na bežný aj sviatočný deň o intenzívny rad vôní. Klasická trilógia Betty Barclay Woman je na trhu už mnoho rokov. Odvtedy sa stala každodennou súčasťou všedných dní mnohých žien – teraz, po 20 rokoch, prichádza slávnostnejšia verzia vhodná pre ženy, ktoré by rady okúzľovali svoje okolie aj večer.

Koniec súťaže:  03.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.