Súťaž o balíček CD kozmetiky a plážovú deku Deichmann

CD kozmetika pôsobí na trhu v Nemecku viac ako 50 rokov. Prvým produktom bolo priehľadné mydlo jantárovej farby a jemnej vône. Pre veľký úspech rozšírila značka svoje portfólio o celý rad produktov zameraných na starostlivosť o pokožku, pozostávajúcich zo sprchových gélov, telových krémov, produktov do kúpeľa a dezodorantov. Cieľom značky je ponúkať zákazníkom jemnú starostlivosť o pokožku, a to vďaka starostlivo vyberaným rastlinným výťažkom.

CD kozmetika nepodlieha trendom, ale naopak, pri výbere ingrediencií vždy stavia na overených a čo najviac prírodných zložkách, ktoré pokožke ponúkajú všetko, čo potrebuje a zbytočne ju nezaťažujú syntetickými látkami. V duchu myšlienky „menej je viac“ deklarovala značka CD v roku 2011 svoj záujem nepridávať do svojich produktov žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény, umelé farbivá ani živočíšne prísady. Značka zároveň pracuje na vývoji alternatívnych spôsobov, ktoré by mohli nahradiť testovanie produktov na zvieratách.

Súťaž balíček CD kozmetiky a plážovú deku Deichmann

Súťaž o balíček CD kozmetiky a plážovú deku Deichmann
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček CD kozmetiky a plážovú deku Deichmann

Milé naše čitateľky, súťažte o  balíček s CD kozmetikou a praktickú plážovú deku Deichmann do 18. júna 2017!

Termín konania súťaže: do 18.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.