Súťaž o 5 vstupov na detské ihrisko BABYLAND VILLA BETULA

Rozprávkové miesto uprostred malebnej prírody. Ak sa s vašimi ratolesťami chystáte objavovať čaro Liptova, povinnou zástavkou by mala byť návšteva najväčšieho a najlepšie vybaveného detského ihriska v regióne! BABYLAND VILLA BETULA sa nachádza uprostred nádhernej liptovskej prírody, kde objavíte ozajstné detské kráľovstvo. Na rozľahlom ihrisku a v zábavnej hale čaká množstvo zábavných, športových i adrenalínových atrakcií pre deti, tínedžerov i dospelých a na farme môžete spoznávať i roztomilý svet zvieratiek.

Vstúpte do čarovného raja plného zážitkov, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť!

Súťaž o 5 vstupov na detské ihrisko BABYLAND VILLA BETULA

Súťaž o 5 vstupov na detské ihrisko BABYLAND VILLA BETULA
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o 5 celodenných vstupov na detské ihrisko BABYLAND VILLA BETULA

Zapojte sa do našej súťaže a 5 z vás vyhrajú 1x celodenný vstup na detské ihrisko a do detskej zábavnej haly Babyland Villa Betulla pre 1 dospelého a 1 dieťa do 18 rokov.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.tkqlhce.com/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-celodeeny-vstup-detske-ihrisko-babyland-villa-betula“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.