Súťaž 4ka Android Code 2020 – vyhrajte Google Pixel 5

Prihláste svoju aplikáciu
Ak si myslíte, že má vaša aplikácia šancu na výhru v niektorej z kategórií alebo je niečím výnimočná, či zaujímavá, nominujte ju do súťaže 4ka Android Code 2020 cez špeciálny formulár, ktorý nájdete nižšie. Nominácia aplikácie je bezplatná, rovnako ako jej prípadné zapojenie do samotného hlasovania. Nominovaním svojho titulu tak o nič neprídete a môžete iba získať!

 

Súťaž 4ka Android Code 2020 - vyhrajte Google Pixel 5

ilustračné foto:  mojandroid.sk

Verejné hlasovanie
Tak ako aj minulý rok, budete o ocenení aplikácií v ankete rozhodovať vy, naši čitatelia! Verejné hlasovanie bude prebiehať od 9.11.2020 do 31.12.2020 a zapojiť sa doň bude naozaj jednoduché. Stačí v každej z kategórií vybrať jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie v e-maili, ktorý zašleme na vašu e-mailovú adresu. Pre hlasujúcich sme samozrejme pripravili zaujímavé ceny.

 

Koniec súťaže: 31. 13. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.