Súťaž o 3x Sébastien Loeb Rally EVO

Sébastien Loeb Rally EVO 2016
Meno. Legenda. Jedna z najvzrušujúcejších výziev na svete. Auto. Štyri kolesá. Z týchto zložiek je vytvorený míľnik vo svete automobilového športu, titul, ktorý Vám umožní prežiť život jednej z najznámejších postáv v histórii rally, Sébastiena Loeba.

Vytvorené v spolupráci s deväťnásobným majstrom sveta v rally je cieľom hry Sébastien Loeb Rally Evo vtrhnúť do Vašich obývačiek a poriadne rozpumpovať adrenalín.

Režim Career Vám umožňuje prežiť život pretekára rally a súťažiť o miesto v tíme Sébastiena Loeba, získať ho ako svojho učiteľa a naučiť sa všetky tajomstvá súťažného pretekania.
Offline režimy Vám umožnia zdokonaliť svoj štýl jazdy a online režimy zase zaručujú nekonečnú zábavu s priateľmi a súpermi z celého sveta. Asi 300 kilometrov tratí. 8 rôznych rally, 5 rallycross tratí a trať Pikes Peak. Viac než 50 modelov automobilov. Viac ako 20 výrobcov. 10 herných režimov.

Súťaž o 3x Sébastien Loeb Rally EVO

Súťaž o 3x Sébastien Loeb Rally EVO
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o 3x Sébastien Loeb Rally EVO

1. cena PC Sébastien Loeb Rally EVO
2. cena PC Sébastien Loeb Rally EVO
3. cena PC Sébastien Loeb Rally EVO

Termín konania súťaže: do 29.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.