Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky

Bolek Polívka vás pozýva na svoju exkluzívnu zábavnú šou – Manéž Bolka Polívky. So svojou šou zavíta do dvoch slovenských miest – Bratislavy a Trnavy. Počas turné bude šou dýchať atmosférou samotnej manéže. Návštevy Slovenska sa najviac teší sám obľúbený Bolek Polívka: Tešte sa, tešíme sa na Vás – budeme sa tešiť!“

Plánovaná zostava hostí: Bolek Polívka, Milan Lasica, Pavel Liška, Jiří Stivín, Horkýže Slíže,Anna Polívková, Michal Kurtiš, En.Dru /Ondřej Havlík / Pavol Seriš, Barin, Fretti.

Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave

Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave

Nenechajte si ujsť jedinečnú Manéž fenomenálneho Bolka Polívky s jeho nezabudnuteľným humorom.  Po úspešnom turné v roku 2015 vycestuje Manéž Bolka Polívku opäť a neminie ani Slovensko. Predstavenie si budete môcť pozrieť v Bratislave a v Trnave. Môžete sa tešiť na skutočne majstrovské obsadenie, hosťami budú také hviezdy divadelných scén ako Milan Lasica, Pavel Liška, Jiří Stivín, Anna Polívková, Michal Kurtiš …  Zažite exkluzívny večer plný inteligentného humoru, zábavy a smiechu!

Zapojte sa do našej súťaže, odpovedzte na jednoduchú otázku a jeden/jedna z vás vyhrá 2 vstupenky na Manéž Bolka Polívky v Bratislave. Termín a miesto: 27.2.2016 (Sobota) o 19:00 hod. v Bratislave: Incheba Expo Aréna hala B
Termín konania súťaže: do 23.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.