Súťaž o 10 tabletov Lenovo

Klikanie na stránkach Pravda.sk sa najbližších desať pracovných dní oplatí. Zo slov ukrytých v článkoch skladajte výroky slávnych, tie pošlite do redakcie a môžete vyhrať jeden z desiatich tabletov Lenovo.

Súťaž o 10 tabletov Lenovo
Súťaž o 10 tabletov Lenovo
ilustračné foto: pravda.sk

Súťaž o 10 tabletov Lenovo

Na stránke Pravda.sk každý deň schováme do článkov slová, z ktorých sa dá poskladať výrok známej osobnosti. Vždy ráno tesne pred deviatou hodinou zverejníme informáciu o tom, z koľkých slov sa skladá výrok určený na daný deň. Všetky slová z výroku budú ukryté v článkoch v daný deň v čase od 9:00. O 15:00 slová ukryté v článkoch zmiznú a súťaž sa zároveň skončí – aj keď výrok poskladáte, po 15.00 už nebude možné ho poslať. Ak si budete myslieť, že výrok už poznáte, napíšte celé jeho znenie do súťažného formulára, nájdete ho pod článkom.

Všetky správne znenia výrokov budú v daný deň zaradené do žrebovania o tablet Lenovo TAB 2 A10–30 v hodnote 180 €.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/04 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/374919-sutaz-o-10-tabletov-hladajte-slova-skladajte-vyroky-slavnych-a-vyhrajte/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.