Súťaž o 10 čipov Waveex

Každý deň trávime čoraz viac času používaním tabletov, mobilných a inteligentných telefónov. Stále si vymieňame informácie, pripájame sa k sieti a komunikujeme s našimi priateľmi, obchodnými partnermi alebo používame tieto zariadenia len pre zábavu. Ale vedeli ste, že všetky tieto zariadenia produkujú žiarenie, ktoré môže byť škodlivé pre naše telo?

Zákonom definovaná špecifická miera absorpcie (SAR) chráni naše telo len pred účinkami vysoko (rádio)frekvenčného žiarenia. WAVEEX je jediná technológia na svete, ktorá rozširuje túto ochranu na biologickú úroveň. To dosahujeme pozitívnou zmenou nízkofrekvenčných magnetických polí, ktoré vznikajú. Znížte svoje riziko! S technológiou WAVEEX sa budete cítiť bezpečne 24 hodín denne bez obáv z používania týchto mobilných zariadení.

Súťaž o 10 čipov Waveex
Súťaž o 10 čipov Waveex
ilustračné foto: banky.sk

Súťaž o 10 čipov Waveex

Portál Banky.sk v spolupráci so značkou Waveex pre vás pripravil predvianočnú súťaž o 10 čipov Waveex, ktoré chránia ľudský organizmus pred elektromagnetickým žiarením z mobilných zariadení. Stačí správne zodpovedať nasledujúce 4 otázky a ste v žrebovaní.

Súťaž prebieha od 26.11. do 16.12.2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/16 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://banky.sk/sutaz-o-10-cipov-waveex/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.