Štíhle porcie s Orava EV-8 A

Živiny a kalórie v každej porcii odmeria na gram presne kuchynská váha s nutričnou kalkulačkou Orava EV-8 A. Jej služby osobného trénera a lekára v jednom využije každý, komu nie je ľahostajné, čo má na tanieri. Nech ste už aktívnym fanúšikom akéhokoľvek športu, alebo práve žijete na diéte a potrebujete si detailne kontrolovať zloženie prijatej potravy, stane sa Orava EV-8 A vašou oddanou pomocníčkou v boji za štíhle sexi krivky či priaznivejšie výsledky lekárskych vyšetrení.

Štíhle porcie s Orava EV-8 A

ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o kuchynskú váhu a knihu Život bez pšenice

Súťažte o neodolateľných pomocníkov, ktorý vám pomôžu pri zhadzovaní nadbytočných kilogramov.  Napíšte nám správnu odpoveď do 30. apríla a jedna z vás vyhrá kuchynskú váha s nutričnou kalkulačkou Orava EV-8 A a knihu Život bez pšenice  (William Davis, MD) z vydavateľstva premedia.

 

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7108:sua-tihle-porcie-s-orava-ev-8-a&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.