Stephen a Alex Kendrick DAR LÁSKY PRE RODIČOV

Stephen a Alex Kendrick sú mimoriadne úspešní autori nielen v USA, ale aj v kresťanských komunitách po celom svete. Ich Dar lásky zachránil nejedno stroskotávajúce manželstvo. Po prečítaní knihy, keď sa rozhádaní partneri dali viesť radami Kendrickovcov, pochopili, čo tvorí skutočnú podstatu pravej oddanej lásky.
Často to škrípe aj medzi rodičmi a deťmi, ktorým je určený Dar lásky pre rodičov. Predstavuje štyridsaťdňovú cestu náročným programom, ktorý si neraz žiada obety, ale napokon prináša úžasné ovocie. Vyžaduje však veľa odvahy a vytrvalosti.
Pre rodičov nie je nič krajšie, ako intenzívny vzťah s vlastnými deťmi a vedomie, že v ich živote zakorenila láska a všeľudské hodnoty. Kniha nabáda rodičov, aby konkrétne a nekompromisne zakomponovali lásku do všetkých svojich činov, aby chválili svoje dieťa nielen medzi štyrmi očami, ale aj pred druhými, aby vedeli poprosiť svoje deti o odpustenie, aby zaviedli rozumné pravidlá pre internet, aby si našli čas porozprávať sa s deťmi o Ježiškovi a priateľoch, s ktorými trávia čas, alebo im iba načúvali. Každá kapitola pojednáva o inej téme a prináša praktické návody.

Stephen a Alex Kendrick DAR LÁSKY PRE RODIČOV
ilustračné foto: dennikrelax.sk

Súťaž o knihu DAR LÁSKY PRE RODIČOV

Správne odpovede posielajte do 4. novembra 2015

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dennikrelax.sk/Pekne-citanie/Tip-na-citanie-10/Stephen-a-Alex-Kendrick-DAR-LASKY-PRE-RODICOV/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.