Ste múdri ako rádio?

Súťažte opäť s Rádiom Slovensko od 3. októbra do 24. decembra (pondelok až piatok). Každé ráno a predpoludním vyhlásime vo vysielaní vedomostnú otázku.

Ste múdri ako rádio?

ilustračné foto: rtvs.sk

Text organizátora súťaže:

Vyberte jednu z dvoch možností A, alebo B, do SMS potom napíšte MUDRI medzera ODPOVEĎ A alebo B, podľa toho, čo považujete za správnu možnosť. Odpoveď pošlite na SMS číslo 6675. Cena spätnej SMS je 0,50€ s DPH.

Počúvajte v ten deň Rádio Slovensko po 14. hodine. Kedykoľvek vám zavoláme a ak znova správne zodpoviete otázku, získate poukážku na nákup v hodnote 50 eur. Na záver celej súťaže jeden z vás získa dovolenku na Zanzibare, v hoteli Riu Jumbo s all inclusive službami. Dovolenku na Zanzibare získa jeden z vyžrebovaných, ktorý nám počas celého trvania súťaže pošle aspoň 1 SMS s odpoveďou. Výhercu vyžrebujeme 24. decembra po 14:00 vo vysielaní Rádia SLOVENSKO.

 

Koniec súťaže: 24. 12. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.