Ste múdri ako rádio?

Súťažte opäť s Rádiom Slovensko od 4. októbra do 24. decembra (vždy od pondelka do piatka). Každé ráno a predpoludním vyhlásime vo vysielaní vedomostnú otázku. Pošlite nám odpoveď prostredníctvom SMS na číslo 6675 v tvare MUDRI medzera ODPOVEĎ a počúvajte v ten deň Rádio Slovensko po 14. hodine. (Cena spätnej SMS je € 0,50 s DPH.)

Ste múdri ako rádio?
ilustračné foto: rtvs.sk

Text organizátora súťaže:

Kedykoľvek vám zavoláme a zodpoviete otázku dňa v týždni od 4.10. do 8.10., získavate elektronický pobytový poukaz v celkovej hodnote 100 eur aj s pivným kúpeľom v Rajeckých Tepliciach. Ako bonus dostanete aj tričko televízneho programu Pečie celé Slovensko.

Na záver celej súťaže jeden z vás získa hlavnú cenu – poukážku na letnú dovolenku v Stredomorí podľa vlastného výberu v celkovej hodnote 5.000 €.

Hlavnú cenu získa poslucháč, ktorý nám počas celého trvania súťaže pošle aspoň 1 SMS s odpoveďou. Výhercu vyžrebujeme na Štedrý deň.

 

Koniec súťaže: 24. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.