Staň sa Nevestou roka 2015!

Milé NEVESTY, ak ste sa práve v tomto roku 2015 stali šťastnou nevestou, tak táto súťaž je určená práve Vám. Zapojte sa do 2. ročníka súťaže Nevesta roka a vyhrajte zaujímavé ceny.

 

Staň sa Nevestou roka 2015!
ilustračné foto: womanman.sk

Súťaž o Nevestu roka 2015

Stačí, ak vyplníte registráciu na www.womanman.sk/registracia-nevesta-roka/, v nej uložíte max. 5 fotografií z Vašej svadby a ste zaradená do súťaže, kde vo finále môžete získať hodnotné a zaujímavé ceny. Jedinou podmienkou na zaradenie do súťaže je, aby súťažiaca bola naozaj nevestou v tomto roku. Registrovať do súťaže sa môžete najneskôr do 31.12.2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.womanman.sk/stan-sa-nevestou-roka-2015/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.