Staň sa milionárom vďaka eHobby.sk!

Internetový obchod zameraný na numizmatiku, zberateľstvo, starožitnosti a hobby. V ponuke nájdete mince, bankovky, euro mince, slovenské mince, české mince, ale taktiež aj vychytané zberateľské kúsky.

Milovníci mincí si taktiež prídu na svoje v našej ponuke zberateľských potrieb, ktorá zahŕňa produkty ako:  albumy na odznaky, mince, bankovky,  darčekové albumy a samozrejme zberateľské kazety. Taktiež zberatelia mincí a fanúšikovia svetovej numizmatiky v ponuke nájdetu aj mince nielen slovenskéčeské mince ale i mince z rôznych oblastí sveta.

Zaujíma Vás zberateľstvo? Ste na správnej stránke! Ponúkame, predávame, vykupujeme. Mince, medaily, bankovky, ale aj pohľadnice, vreckové hodinky, starožitnosti a široký sortiment zberateľských pomôcok.

Nič nehľadáte, iba predávate? Zabezpečíme komisionálny predaj Vašich zberateľských prebytkov, slovenských mincí, českých mincí, zahraničných mincí, ale aj celých zbierok.

Hľadáte a nenašli ste? Našu ponuku neustále rozširujeme – čo nemáme dnes, budeme mať zajtra.

Vyhraj a staň sa „milionárom“ vďaka eHobby.sk!

[RF_CONTEST contest=’3761′]
| Podrobný návod |

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!


Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 15.12.2016, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

 

Termín konania súťaže: od 23.11.2016 do 15.12.2016

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.