Spoznajte Slovensko. Veľká súťaž o 5 turistických bedekrov

Určite sa zhodneme, že aj malé Slovensko má neuveriteľne veľa krásnych miest, nádherné hory, úžasnú prírodu, historické hrady a zámky… Stále je čo poznávať, či už na bicykli, autom, alebo klasicky pešo. Máme pre vás 5 skvelých pomocníkov pri tomto spoznávaní – turistických sprievodcov z vydavateľstva Dajama, ktoré už dlhé roky vydáva najlepšie bedekre na Slovensku. Takže spoznajte Slovensko, na ktoré môžeme byť právom hrdí. Nižšie nájdete formulár, v ktorom stačí odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre.

Knihy, ktoré súťažíte, patria medzi to najlepšie na našom knižnom trhu. Množstvo zaujímavých faktov, praktické informácie, detailné turistické trasy, farebné fotografie a ilustrácie, mapové výrezy. V sérii Po Slovensku už vyšlo množstvo sprievodcov.

Spoznajte Slovensko. Veľká súťaž o 5 turistických bedekrov

Spoznajte Slovensko. Veľká súťaž o 5 turistických bedekrov
ilustračné foto:  lepsiden.sk

Spoznajte Slovensko. Veľká súťaž o 5 turistických bedekrov

HRAJTE o 5 skvelých pomocníkov pri spoznávaní Slovenska – turistických sprievodcov z vydavateľstva Dajama, ktoré už dlhé roky vydáva najlepšie bedekre na Slovensku.

Najkrajšie autotrasy
Záhadné miesta
Od hradu k hradu
Z Devína na Duklu
Najkrajšie cyklookruhy

Množstvo zaujímavých faktov, praktické informácie, detailné turistické trasy, farebné fotografie a ilustrácie, mapové výrezy.

25.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.