Spoznaj slovenské proteínové výrobky Max Sport a súťaž o 70 tyčiniek!

V časoch, kedy bodybuilding či zdravý životný štýl interesuje stále viac a viac ľudí sa častejšie orientujeme na tieto témy aj my. Dnes ti predstavíme slovenskú značku proteínových a nutričných produktov Max Sport. Samotní ľudia z Max Sportu tvrdia, že práve ich výrobky ťa dostanú na dosah novým výzvam.

Max Sport tiež udáva, že tyčinky pomocou prebiotickej vlákniny udržiavajú správnu činnosť tráviaceho traktu a taktiež predlžujú pocit zasýtenia, čo taktiež môžeme hrdo a s čistým svedomím potvrdiť. Kúpou tyčiniek aj iných výrobkov Max Sport teda určite nespravíš krok vedľa! Pre spestrenie sme si však pre teba pripravili aj špeciálnu súťaž o produkty tejto slovenskej spoločnosti, tak neváhaj a skús šťastie! : -)

Spoznaj slovenské proteínové výrobky Max Sport a súťaž o 70 tyčiniek!

ilustračné foto: highlife.sk

Súťaž o výrobky Max Sport

Stačí len napísať pod článkom do komentáru “súťažím s highlife.sk a Max Sport”. Píš známym, kamarátom a všetkým možným ľuďom a zháňaj lajky na tvoj komentár.

Pretože ten komentár,  ktorý bude mať najviac lajkov, vyhráva 40 tyčiniek! Bolo by však nespravodlivé, keby máme len jedného víťaza a preto víťazi budú až traja! Druhý v “lajkovacej” súťaži získa 20 tyčiniek a tretieho výhercu vyberieme náhodne spomedzi všetkých súťažiacich – toho poteší balíček s 10 tyčinkami Max Sport!

Súťaž končí 8.10.2015 o 20:00 a výsledok bude ohlásený v najbližších dňoch, pričom výhercov budeme aj osobne kontaktovať. Držíme palce!

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/08 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://highlife.sk/max-sport-sutaz/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.