Soutěž o unikátní kosmetiku La Ch?vre a Le Chaton

Vyhrajte kosmetický balíček s přípravky La Ch?vre a Le Chaton, jež vyrábí česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

Soutěž o unikátní kosmetiku La Ch?vre a Le Chaton

Tři výherci obdrží kosmetické balíčky, každý bude obsahovat Pěstící olej a Sprchový gel s levandulí od firmy Kosmetika Capri.

 

[button-red url=“http://www.zenyprozeny.cz/art/5954-soutez-o-unikatni-kosmetiku-la-ch232vre-a-le-chaton/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.