Snowden – Vyhraj knihu a lístky do kina!

Jeho meno pozná každý. Edward Snowden nechal za sebou pokojný rodinný život a vzornú kariéru v tajných službách a stal sa štvancom na úteku. Je muž, ktorý odhalil šokujúce praktiky amerických tajných služieb, hrdinský whistleblower, alebo zradca, ktorý si zaslúži najtvrdší trest? Klasik americkej angažovanej kinematografie Oliver Stone skúma profesijné rodinné zázemie človeka, ktorý ukázal svetu, že sme stále sledovaní. A že vojna proti teroru poslúžila ako zámienka k bezprecedentnému vpádu moci do súkromia. Ide tu vážne ešte o zachovanie demokracie? Snowdenova odpoveď je mrazivo jasná.

Snowden – Vyhraj knihu a lístky do kina!

Snowden – Vyhraj knihu a lístky do kina!
ilustračné foto: expres.sk

Snowden – Vyhraj knihu a lístky do kina!

Edward Snowden zmenil súčasný svet ako málokto. Strhujúci príbeh, ktorý viedol až k najväčšej špionážnej kauze modernej doby. V slovenských kinách od 10. novembra! Odpovedz správne na súťažnú otázku a môžeš získať 2 lístky do kina a knihu Glenna Greenwalda – Nikto sa neskryje.

Termín konania súťaže: do 13.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.