Slovenské hrady 2016 – Súťaž o 2×2 vstupenky

Kultúrny český festival HRADY CZ tento rok odpáli už svoj 12. ročník. Organizátori si tento rok však pripravili pre slovenských fanúšikov kvalitnej hudby poriadne umelecké prekvapenie. Už v septembri sa spustí na Slovensku festivalový projekt „SLOVENSKÉ HRADY“, ktorý prinesie priamo na naše historické hrady to najlepšie z hudobnej pop-rockovej scény.

Minulý rok projekt HRADY CZ zaznamenal svoj rekord! Vyše 110 000 hudobných a pamiatkových nadšencov navštívilo 11. ročník, ktorý sa tak bezkonkurenčne stal najúspešnejším festivalovým projektom v Českej republike, a tak dvojnásobne predbehol aj tie najväčšie tuzemské festivaly.

Tento projekt sa skladá z dvoch častí, ČESKÉ HRADY.CZ a nato nadväzujú MORAVSKÉ HRADY.CZ. Najnovšie organizátori pridali aj tretiu časť, ktorá bude patriť slovenským hradom.

Slovenské hrady 2016 - Súťaž o 2x2 vstupenky

Slovenské hrady 2016 – Súťaž o 2×2 vstupenky
ilustračné foto: gregi.net

Slovenské hrady 2016 – Súťaž o 2×2 vstupenky

V spolupráci s organizátorom vám prinášame súťaž o 2×2 vstupenky na podujatie „SLOVENSKÉ HRADY“, ktoré sa bude konať 10. septembra na hrade Červený Kameň.

Termín konania súťaže: do 15.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.