Sledujte exkluzívnu premiéru seriálu na AMC

Chcel sa skryť pred minulosťou, namiesto toho zvádza boj o budúcnosť. Sledujte špionážnu drámu The Night Manager na amc.

Vojenský veterán Jonathan Pine (Tom Hiddleston) sa v luxusnom hoteli, v ktorom sa momentálne živí ako nočný recepčný, stretáva s francúzskou kráskou Sophiou. Tá sa mu zverí s dôkazmi usvedčujúcimi vplyvného podnikateľa Onslowa Ropera (Hugh Laurie) z čierneho obchodu so zbraňami. Krátko potom, čo Jonathan odovzdá dôkazy svojmu známemu z tajnej služby, Sophia záhadne umiera. Jonathan je rozhodnutý sa pomstiť.

AMC je jednou z najoceňovanejších značiek na trhu televízneho vysielania. Medzi jej najslávnejšie seriály vo vlastnej produkcii patria také skvosty ako The Walking Dead, Mad Men alebo Breaking Bad.

The Night Manager

Sledujte exkluzívnu premiéru seriálu na AMC a zahrajte si s nami o skvelé ceny
ilustračné foto: thenightmanager.sk

Sledujte exkluzívnu premiéru seriálu na AMC a zahrajte si s nami o skvelé ceny

Sledujte exkluzívnu premiéru seriálu na AMC a zahrajte si s nami o skvelé ceny. Tou hlavnou je kurz streľby pod vedením profesionálneho inštruktora v najbližšom okolí vašeho bydliska. Ďalej hráme o Bluetooth silikónové hodinky v rôznych farebných prevedeniach alebo taktiež o manžetové gombičky. Vyhráva každá 100., 200. a 300. Správna odpoveď. Súťaže sa zúčastníte tak, že nám prostredníctvom priloženého formulára spoločne s kontaktnými údajmi pošlete vami zvolenú odpoveď.

Termín konania súťaže: do 29.02.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.