Skupina HEX sľúbila fanúšikom súkromný koncert za víťazstvo v ankete OTO!

„Momentálne hráme veľa zimných koncertov a všade nás prekvapila pozitívna odozva. Dokonca sme hrali jednu akciu v Prievidzi, kde nám “ predskakoval“ Karel Gott, čo sa teda nestáva každý deň.  A pomaly začíname pracovať na nových piesňach, určite do leta vydáme nový singel. Dovtedy dúfam, že sa mi ešte podarí absolvovať lyžovačku, keď je teraz na Slovensku konečne pekná biela zima.“  Plánuje Peter „Ďuďo“ Dudák, spevák kapely HEX.

Po úspešnom jarnom a jesennom turné KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR sa zostava muzikantov z HEXu opäť teší z priazne fanúšikov. Vďaka hlasom priaznivcov sa HEXákom podarilo postúpiť do druhého finálového kola ankety OTO!

Skupina HEX sľúbila fanúšikom súkromný koncert za víťazstvo v ankete OTO!

„Sú rôzne druhy ankiet, sú ankety žánrové, realizované odborníkmi, alebo ankety organizované rôznymi komunitami. No tento typ ankety ti dá odpoveď ako si na tom u bežného poslucháča. A my sa veľmi tešíme z aktuálneho postupu v ankete OTO, lebo to znamená, že nás majú ľudia rovnako radi ako pred rokom, ak nie viac.“ Teší sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský, frontman skupiny HEX.

Úspešní hudobníci z HEXu pripravili pre fanúšikov originálnu odmenu! Na facebookovej stránke prisľúbili, že jednému z nich osobne zahrajú, ak sa v populárnej ankete stanú „skupinou roka“.

„Tak nás napadlo že, ak by sme predsa len zvíťazili, za odmenu jednému z fanúšikov, ktorí za nás hlasovali, zahráme súkromný koncert. Takže, ak chcete mať HEX v obývačke, na dvore, poprípade na streche vašej školy, hlasujte za nás! A keď to bude absolútny OTO, pridám aj jednu z mojich basgitár!“ Smeje sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

[youtube id=“sJzBMfMBCnU“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Skupina Hex je na hudobnej scéne od roku 1990 a hrá v zostave Peter „Ďuďo“ Dudák – spev, gitara, klávesové nástroje, Tomáš „Yxo“ Dohňanský – basová gitara, vokály, Martin „Fefe“ Žuži – gitara, Tibor „T?b?ke“ Szabados – bicie nástroje.  Všetky novinky a zaujímavosti o kapele HEX nájdete na www.facebook.com/HEXOFFICIAL a www.hex.sk.

Nora Krchňáková | PROPAGANDA HOUSE
PRopaganda director
Foto: René Miko


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.