Školské batohy pre prváčikov – kvalitné, ľahké a pekné

Batôžky ideálne pre prvú triedu ZŠ. Nemusíte sa báť, že budú príliš veľké na chrbte vášho drobného žiačika. Batoh sa dokonale prispôsobí – vďaka uťahovacím ramenným popruhom a hrudnému pásku.

Batohy Topgal zvládnu až 5 rokov školskej dochádzky. Pokiaľ zvolíte design bez rozprávkových či filmových motívov, máte istotu, že vybraný batoh zostane dlho v móde. Hľadáte jednokomorové riešenie? Prezrite si aktovky batohového typu kombinujúce výhody klasického batohu a aktovky.

Zaujímajte sa o bezpečie a zdravý chrbát prváčika. Vyberajte z modelov, ktoré majú:

  • anatomicky tvarovaný chrbtový systém a dostatočne široké popruhy
  • hrudní pásik a prepracované polstrovanie
  • bezpečnostné reflexné prvky na všetkých stranách tašky

Nezabúdajme ani na najrôznejšie vychytávky, ako sú praktické kapsy, pútka, menovka alebo karabína na kľúče. Radosť urobí aj farebne zladený peračník alebo ďalšie príslušenstvo.

Ďalšie víťazstvo v ankete Shoproku 2016!

Školské batohy pre prváčikov – kvalitné, ľahké a pekné

Chceli by sme sa s vami podeliť o radosť, ktorú ste nám ako zákazníci priniesli: opäť sa nám podarilo dosiahnuť na najvyšší stupeň v ankete ShopRoku!

A za výhru vďačíme najmä vám. Ďakujeme za vašu priazeň a hodnotenia nášho e-shopu na serveri Heureka.sk. V minulých rokoch sa nám podarilo zvíťaziť už 6x. Takže už siedma sklenená trofej mieri na čestné miesto.Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.