Schudnite za pomoci prírody pri chudnutí – Čierne korenie, piperín

O čiernom korení sa čoraz viac diskutuje. O jeho kladných ale i záporných vlastnostiach. Na jednej strane je to ochucujúca prísada do jedál, ktorú ocenia najmä gurmáni a na druhej strane je často zatracovaný pri rôznych dietach. Čierne korenie bolo od nepamämati používané pri príprave jedla, ako aj v ľudovom liečiteľstve. Z istotou vieme povedať, že je oveľa viac, než len korenie – teda ochucujúca zložka potravín. Jeho priaznivé účinky boli odsledovanéna pri liečbe ochorení najmä zažívacieho ústrojenstva. Jeho horná vrstva – piperín – sa je čoraz častejšie spomínaná aj ako silný odbúravač tuku a teda je vhodný doplnok pri chudnutí. Zaraďte do svojho jedálnička aj vy prírodné spaľovače tukov.

Schudnite za pomoci prírody pri chudnutí - Čierne korenie, piperín

ilustračné foto: zdravieastyl.sk

Súťaž o Piperín slim line, tablety balenie 100ks v cene 12 eur

Radi súťažíte? TAK SÚŤAŽTE A VYHRAJTE S NAMI PRÍPRAVOK NA CHUDNUTIE: Piperín slim line, tablety balenie 100ks v cene 12 eur.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravieastyl.sk/sutaze/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.