S úsmevom to ide ľahšie!

Vraj sme pesimisti. Viac než dve tretiny uviedli, že sa mračíme viac ako ľudia ostatných národností. Pre 91 % Slovákov je úsmev dôležitý a želajú si, aby im ich okolie častejšie darovalo úsmev. Niet sa čomu čudovať.

S úsmevom to ide ľahšie!

Značka Orbit sa rozhodla v období zvýšeného výskytu menej usmiatych tvárí prísť opäť so Školou úsmevu a šíriť dobrú náladu prostredníctvom Orbit boxu. Je to novodobý detektor úsmevu. Ak sa správne a dostatočne usmejete, vydá vám zdarma vzorku žuvačiek Orbit Bubblemint a odfotí vás.

Tak neváhajte a príďte sa usmievať s nami! Tešíme sa na vás! Možnosť získať obľúbené žuvačky Orbit Bubblemint vám prinášame aj my! Odpovedzte na otázku a traja z vás získajú zásobu týchto žuvačiek s príchuťou sladkého ovocia a mäty.

 

[button-red url=“http://www.lenprezeny.sk/clanok-4088.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.