Predplaťte si časopis Pekné bývanie a vyhrajte plynový gril Weber

Stačí, ak si predplatíte časopis Pekné bývanie minimálne na jeden rok najneskôr do 15. 6. 2020, a budete zaradení do žrebovania o plynový gril Weber alebo o jedno z predplatných časopisu Záhrada. Predplatné si môžete objednať na www.predplatne.doma.sk alebo na strane 144 v májovom vydaní časopisu Pekného bývania. Mená výhercov budú uverejnené v Peknom bývaní 8/2020.

Predplaťte si časopis Pekné bývanie a vyhrajte plynový gril Weber

ilustračné foto:  doma.sk

Plynový gril spirit II E-320 GBS

Zmestí sa aj do menších priestorov. Má tri horáky, je vybavený patentovaným systémom Flavorizer ® a liatinovými grilovacími roštmi, ktoré sú smaltované porcelánom. Pri grilovaní vzniká rovnomerný žiar po celej grilovacej ploche, tuk odkvapkáva do určených misiek, a teda nedochádza k šľahaniu plameňov a pripaľovaniu pokrmov. Vďaka tomuto systému vzniká aj grilovacia aróma známa z grilov na drevené uhlie.

Koniec súťaže: 15. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.