Predplatiteľská súťaž magazínu touchIT

TouchIT je magazín o najnovších technológiách, ktorý vychádza pod vedením skúseného šéfredaktora a známeho IT odborníka Ondreja Macka. touchIT prináša najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, reportáže z veľkých výstav a veľtrhov technológií a spotrebnej elektroniky po celom svete.

Čitatelia majú možnosť získať množstvo zaujímavých informácií o najnovších trendoch a technológiách, IT produktoch na trhu či porovnať produkty vo veľkých testoch. Okrem toho pre čitateľov redakcia pripravuje množstvo exkluzívneho obsahu – videoreportáže, špeciálne verzie softvéru, súťaže, vstupy na počítačové výstavy a IT podujatia.

Ročné predplatné magazínu touchIT so zľavou 40%

Predplatiteľská súťaž magazínu touchIT

Predplatiteľská súťaž magazínu touchIT
ilustračné foto: touchit.sk

Súťaž o Odolný smartfón CAT B15Q, Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z3 Compact, 30x Kaspersky Antivirus, 20x Zoner Photo Studio, Alcatel OneTouch Idol X, …

Do súťaže budú zaradení všetci predplatitelia, ktorí si objednajú a uhradia predplatné v čase od 1. 10. 2015 do 15. 2. 2016.  Ročné predplatné magazínu touchIT stojí 16,50 eur s DPH.

Každý predplatiteľ, ktorý si uplatní kupón zo Zlavadna.sk, bude automaticky zaradený do predplatiteľskej súťaže o hodnotné ceny ako smartfóny, počítačové myši, vybavenie pre inteligentnú domácnosť či ďalšie doplnky.

 

SÚŤAŽIŤ

 

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.