preBUDIŠ v sebe športovca? Pripravíme ťa na cyklistické preteky!

Chcete schudnúť, zlepšiť svoju kondíciu alebo vyhrať cyklistický pretek? Teraz máte jedinečnú šancu trénovať pod dohľadom tímu odborníkov. Stačí sa zapojiť do našej súťaže. Vyberieme jednu ženu a jedného muža, ktorých budeme 5 mesiacov pripravovať na cyklistický pretek. Budeš jedným z nich?

preBUDIŠ v sebe športovca? Pripravíme ťa na cyklistické preteky!

ilustračné foto: cvicte.sk

Súťaž o prípravu cyklistické preteky!

Dvaja z vás (žena a muž) budú trénovať pod taktovkou profesionálov (cyklo-tréner, fitness tréner, výživový poradca) na cyklistické preteky podľa vlastného výberu organizované na Slovensku. Tie budú vyvrcholením vášho 5 mesačného snaženia. Zaujímavo, a najmä efektívne zostavené tréningy, budú šité na mieru vašim schopnostiam, možnostiam i fyzickému stavu.

 

[button-red url=“http://beh.cvicte.sk/beh/prebudis-v-sebe-sportovca-pripravime-ta-na-cykl“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.