Prázdninová fotosúťaž s Office Shoes!

Je to jednoduché, stačí, keď nám pošlete fotku z dovolenky, na ktorej máte obuté topánky z Office Shoes a ste v hre o 3 páry topánok vo Facebookovej časti súťaže a 1 pár topánok môžete získať na našom Instagramovom profile.

Prázdninová fotosúťaž s Office Shoes!

Prázdninová fotosúťaž s Office Shoes!
ilustračné foto: officeshoesonline.sk

Prázdninová fotosúťaž s Office Shoes!

Užite si leto a vyhrajte svoje vysnívané topánky! ;-)
Odfoťte sa na dovolenke s topánkami z Office Shoes, zašlite nám fotku na náš email sutaze@shoebox.sk a ste zapojení v hre o 3 x topánky z nášho eshopu podľa vlastného výberu!

Facebook
Cenou na sociálnej sieti Facebook budú tri páry topánok podľa vlastného výberu z eshopu  www.officeshoesonline.sk. Jeden z troch výhercov si môže vybrať akýkoľvek jeden model z aktuálnej ponuky v eshope.

Instagram

Cenou na sociálnej sieti Instagram bude jeden pár topánok podľa vlastného výberu z eshopu  www.officeshoesonline.sk. Výherca si môže vybrať akýkoľvek jeden model z aktuálnej ponuky v eshope.

 

Termín konania súťaže: do 01.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.