Pravda alebo lož – Vyhraj romantický pobyt!

Hraj s nami o skvelú výhru!

Prihlás sa po výzve moderátora na číslo 0905 612 612 a čakaj na náš telefonát. V súťažnom vstupe máme na linke jedného súťažiaceho, ktorému moderátor zadá 7 súťažných tvrdení. Úlohou poslucháča je správne určiť, či ide o „pravdu“ alebo „lož“. Za každé správne určené tvrdenie získa súťažiaci 1 bod. Ten súťažiaci, ktorý za celý týždeň nazbiera najviac bodov, získa hlavnú výhru – romantický pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Business Hoteli ASTRUM Laus**** v Leviciach!

Súťažíme každé ráno v Hemendexe od 4.6. do 8.6.

Pravda alebo lož – Vyhraj romantický pobyt!

Pravda alebo lož – Vyhraj romantický pobyt!
ilustračné foto:  expres.sk

Pravda alebo lož – Vyhraj romantický pobyt!

Business Hotel ASTRUM Laus****

  • je moderný kongresový hotel s kapacitou do 400 miest, ubytovaním v 68 izbách a s výbornou dostupnosťou z R1 z Bratislavy aj Banskej Bystrice,
  • hotelovo-kongresové centrum ponúka okrem ubytovania aj reštauráciu, kaviareň, lobby bar, luxusné wellness a fitness centrum, parkovanie v podzemnej garáži a rozsiahly hotelový park,
  • hotel vyniká kongresovými priestormi, ktoré patria svojou kapacitou medzi najväčšie svojho druhu v regióne,
  • reštaurácia hotela s kapacitou 70 osôb je prepojená s dvomi kongresovými sálami a preskleným salónikom – preto je možné priestor upraviť na rôzne typy podujatia (konferencia, obchodné stretnutie alebo rodinná oslava)

08.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.