Poznáte POWERLOGY? Súťaž o POWER COMBO!

Možno ste sa už stretli so značkou POWER COFFEE, prvou certifikovanou a čerstvo praženou BIO kávou. Dušan Plichta  (CEO, zakladateľ, blogger a biohacker) hovorí: “Mnoho z vás si pamätá ako sme pred viac než rokom začínali len s našou POWER COFFEE.

Avšak, už od začiatku bolo našou víziou vytvoriť hodnotu, ktorou by sme mohli každý deň prispievať k zlepšeniu kvality života ľudí na Slovensku.

Aj preto vám s plným nasadením a odhodlaním predstavujeme víziu konceptu POWERLOGY, ktorý pre nás reprezentuje istý, nový prístup k životu! K životu plného zážitkov, chutí, skúseností, učenia sa a celkového rozvoja a napredovania, ktorým môžeme napĺňať svoj potenciál. A to nás robí šťastnými…”

Pod značkou POWERLOGY nájdete starostlivo vyberané bezchybné potraviny, ktoré prešli našim vývojom a aj v malom množstve prinesú veľa hodnoty.

Súťaž o POWER COMBO!

ilustračné foto: darcekovyraj.sk

Súťaž o POWER COMBO

POWER COMBO (Balenie obsahuje: 250g ORGANIC ESPRESSO a 400 ml panenského kokosového oleja)

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/10 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.darcekovyraj.sk/poznate-powerlogy-sutaz-o-power-combo/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.