Poznáš Prizeo?

Prizeo sa zrodilo vo viere, že celebrity majú moc vyzbierať obrovské množstvo peňazí a upozorniť na najpálčivejšie problémy súčasnosti. Hviezdy majú milióny fanúšikov, a preto by svoje fanúšikovské základne mali využívať na niečo naozaj zmysluplné.

Zakladatelia Prizeo sa zoznámili na univerzite pri organizovaní veľkolepých dobročinných aukcií s hviezdnymi cenami všakovakého druhu. Napriek úspechu takýchto akcií mali však organizátori pocit, že tento druh charity má iba obmedzený dosah.prizeo-logo

Namiesto sústredenia sa na tú hŕstku, ktorá má dosť peňazí, aby stavila tisíce, sa široká verejnosť dokáže spojiť a vyzbierať ešte viac…

Teraz sú súťaže na Prizeo prístupné všetkým. Stačí malý finančný príspevok a každý má šancu vyhrať veľké ceny a zároveň niečo zmeniť.

Prizeo je technologická iniciatíva so spoločenským poslaním naplno využiť dobročinný potenciál celebrít, firiem a charitatívnych organizácií.

Aby sme svoje poslanie mohli naďalej napĺňať, nechávame si malú časť výnosov zo súťaže. Je to 10% z čistého výnosu, čo znamená, že po tom, ako si sprostredkovatelia platieb zaúčtujú poplatky za transakcie, charita získa 90% výťažku z kampane, zatiaľ čo Prizeo si nechá 10%. Snažíme sa získať ďalšie zdroje príjmov, aby sme náš poplatok časom mohli znížiť.

AKO FUNGUJE PRIZEO

paris1. Prizeo spolupracuje s tými najväčšími hviezdami a vytvára s nimi jedinečné ceny v podobe zážitkov, ktoré môžete vyhrať. Či už vás zaujíma hudba, šport alebo móda, každý si tu nájde to svoje!

2. Zapojiť sa môžete darovaním čo i len malej čiastky, čím podporíte dobročinný zámer vami zvolenej celebrity. Zapojiť do súťaže sa môžete aj zadarmo, a to prostredníctvom pošty! Každá celebrita nahrá videoklip, kde objasní prečo by ste sa mali zapojiť a podporiť práve jej kampaň.

3. Po tom, ako sa zapojíte do súťaže, dostanete možnosť zvoliť si priateľov, ktorých v prípade, že vyhráte, vezmete na zážitok so sebou. Môžete tak urobiť prostredníctvom Facebooku, Twitteru, alebo emailu, a niekoho tým veľmi potešíte!

4. Po skončení súťaže sa výherca vybraný náhodným výberom odoberie užiť si zážitok na celý život. Cenu nedostane len jeden… Vyhráva každý!

5. Budete môcť sledovať svoj vplyv a vidieť, aké úžasné veci charita dokázala s vašou pomocou.

Vyhrajte VIP výlet na Australian Open 2015

zdroj: prizeo.com


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.