Postrach smietok a prachu Orava VY-240

Milé čitateľky a čitatelia, zavádzame nový formát súťaží, ktorý vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru. Viac sa dozviete v Oficiálnych pravidlách nižšie. Veríme, že sa vám nové súťaže budú páčiť a držíme palce!

Postrach smietok a prachu Orava VY-240

Postrach smietok a prachu Orava VY-240
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Postrach smietok a prachu Orava VY-240

Každý deň sa môžu vaše koberce skvieť bez jedinej omrvinky a dlážky žiariť bez chuchvalcov prachu. Stačí mať v kúte postaveného pomocníka, s ktorým vás už vysávanie nevysaje – naopak, obľúbite si ho ako každodenný šport.

Po raňajkách, varení či expresne po návšteve, ktorá prehrmí vaším domovom, stačí „tasiť“ a všetky omrvinky, prach či chlpy po domácich miláčikov to majú zrátané. Bezvreckový tyčový vysávač Orava VY-240 A v sebe kombinuje kvality klasického vysávača s ručným: je ľahučký, dobre sadne do ruky, možno ho používať v mini verzii aj s tyčou, aby ste sa vyhli zohýbaniu, ba dokonca s flexibilnou predlžovacou hadicou na spôsob klasického vysávača. Váži len 2 kilá, takže vám nebude zaťažko povysávať s ním nielen prach z klávesnice, ale aj väčšie koberce, pavučinu v rohoch, prach medzi matracmi či s jeho pomocou poštekliť radiátorom rebrá. Ak by ste ho chceli používať dlhšie, oceníte praktický popruh na zavesenie na plece. Má príkon 900 W, sací výkon 130 W a tichú prevádzku. Funguje na zapojenie do siete – s takmer 5-metrovou šnúrou dočiahne aj na tú najzastrčenejšiu smietku. Predáva Orava za 44,90 €. www.orava.eu

Súťaže sa môžete zúčastniť do 24.3.2016. Jeden z vás získa tento praktický prístroj z firmy ORAVA.

Termín konania súťaže: do 24.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.