Pomôžte a vyhrajte večeru s Dominikou Cibulkovou v Reštaurácii ALBRECHT v Bratislave

SMS súťaž STOP EBOLA

Pridajte sa k nášmu boju proti smrteľnému vírusu ebola. Podporte zbierku STOP EBOLA, zaregistrujte sa a my vás zaradíme do žrebovania o veľkolepý spoločenský kulinársky zážitok: Večeru s Dominikou Cibulkovou v Reštaurácii ALBRECHT v Bratislave pod vedením Jaroslava Žídeka. 

POŠLITE ĽUBOVOĽNÚ SMS V HODNOTE 3 € NA ČÍSLO 844 V SIETI ORANGE A TELEKOM.*

Pomôžte a vyhrajte večeru s Dominikou Cibulkovou v Reštaurácii ALBRECHT v Bratislave

* Odpovedná SMS je pre klientov bezplatná a obaja operátori poskytnú výťažok na pomoc dobrej veci v plnej výške.

Svojím darom môže pomôcť každý. Vyvinuli sme špeciálnu preventívnu sadu pre domácnosti, ktorá obsahuje vedro, mydlá, gumené rukavice, chlór, plastové vrecká, dezinfekciu, masky a informačné letáky a jej hodnota je len 31 EUR. Pomôžte nám bojovať
s ebolou.

 

[button-red url=“http://www.unicef.sk/chcem-pomoct/jednorazova-pomoc/sms-sutaz“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.