Pomocník na zdravé močové cesty

Počas sychravých jesenných dní s ľahkosťou môžete „získať“ zápal močových ciest. Aby ochorenie neprepuklo do závažnejšieho štádia, už pri prvých príznakoch si naordinujte špeciálny prípravok Uroval D-manosa od spoločnosti Valosun a veľa pite.

Pomocník na zdravé močové cesty
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Súťaž o balíček od spoločnosti Valosun

Dodržiavať zvýšený prísun tekutín vám pomôže práve aj tento výživový doplnok, pretože je vo forme vrecúšok s práškom, z ktorých si pripravíte účinný nápoj. Ten je bez chuti alebo môže byť mierne sladkastý. Prípravok obsahuje vysokú dávku 100% bioaktívneho monosacharidu D-manóza, ktorý nie je pre organizmus cudzí, pretože sa v ňom prirodzene vyskytuje. Taktiež ho nájdete v niektorých druhoch ovocia, bobúľ a rastlín. Po požití je D-manóza prakticky nemetabolizovaná, ľahko sa vstrebáva do krvi a z nej je filtrovaná obličkami do moču, kde účinne usktočňuje svoje poslanie – zabraňuje baktériám Escherichia coli prichytávať sa na povrch stien močových ciest, a tak ich pomáha udržiavať zdravé. Práve tieto baktérie totiž patria k hlavným pôvodcom infekcií močových ciest. Prípravok je vhodný už pre deti od 3 rokov a môžu ho užívať aj tehotné a dojčiace ženy. Viac na www.valosun.com.

Traja z vás môžu vyhrať balíček od spoločnosti Valosun.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/11 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezdravie.sk/clanok-3089.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.