Poďte s nami do kina na film STÁŽISTA!

Držitelia Academy Award Robert De Niro a Anne Hathaway – to je kombinácia, ktorá vám zaručí skvelý filmový zážitok. Prežite to spolu s nami! Šarmantný Robert de Niro stvárni vo filme Bena Whittakera, 70-ročného vdovca, ktorý zistí, že na dôchodku to nie je také, ako si vysníval. Chopí sa príležitosti a vráti sa späť do pracovného kolobehu ako stážista online fashion stránky, ktorú vlastní Jules Ostin (Anne Hathaway).

Poďte s nami do kina na film STÁŽISTA!
ilustračné foto: eva.sk

Súťaž o lístky do kina a o ďalšie skvelé darčeky

Celosvetová premiéra je stanovená na 25. septembra 2015. Na Slovensku film uvedie distribučná spoločnosť Continental film už 24. septembra 2015 a vy môžete byť pri tom!

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://eva.cas.sk/clanok/9181/sutaz-podte-s-nami-do-kina-na-film-stazista“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.