Pochváľte sa Vašimi najkrajšími životnými chvíľami a vyhrajte luxusné ceny

Pri príležitosti nášho 10.výročia sme pre Vás pripravili ďalšiu skvelú súťaž, v ktorej môžte vyhrať luxusné ceny. Stačí, keď sa nám pochválite Vašimi najkrajšími chvíľami, ktoré sú pre Vás dôležité alebo zohrali výnimočnú úlohu vo Vašom živote. Či už ide o maličkosti alebo veľké udalosti, dôležité je, aby boli významné pre Vás.

Pochváľte sa Vašimi najkrajšími životnými chvíľami a vyhrajte luxusné ceny

ilustračné foto: klenotyaurum.sk

Súťaž o  pobyt v Paríži pre 2 osoby na 4 dni, darčekový poukaz na nákup šperkov a hodiniek

Do súťaže sa môžte zapojiť dvomi spôsobmi, a to zaslaním súťažnej fotografie na mailovú adresu: sutaz@klenotyaurum.sk alebo zdieľaním Vašej fotografie na Instagrame s hashtagom #KAnajkrajsiechvile. Súťaž potrvá od 21.9.2015 do 31.12.2015.

Každý deň vyberieme jedného súťažiaceho, ktorého odmeníme darčekovým poukazom na nákup šperkov a hodiniek v našej sieti predajní v hodnote 75 eur.

Na konci súťaže bude vyžrebovaný výherca, ktorý získa hlavnú cenu: Pobyt v Paríži pre 2 osoby na 4 dni.

Výherné fotografie budú uverejnené na našej Facebook stránke: Klenoty Aurum Slovensko.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.klenotyaurum.sk/aktuality/pochvalte-sa-vasimi-najkrajsimi-zivotnymi-chvilami-a-vyhrajte-luxusne-ceny,19.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.