Pikulíkove veselé pastelky 2016

„Pikulíkove veselé pastelky“ predstavujú tradičný typ výtvarnej súťaže, ktorá má za úlohu aktívne rozvíjať vzťah detí predškolského a školského veku (I. stupeň ZŠ) nielen k slovesnému umeniu, ale aj k výtvarnému umeniu, a to prostredníctvom rôznych didaktických metód aktívne podporujúcich ich tvorivé myslenie a počúvanie s porozumením.

Vyhlasovatelia súťaže sa predovšetkým snažia vytvoriť vhodné podmienky pre kreatívnu sebarealizáciu detí predškolského a školského veku (I. stupeň ZŠ), ako aj pre zhodnotenie, prezentáciu a zdokumentovanie ich tvorby.

Pikulíkove veselé pastelky 2016

Pikulíkove veselé pastelky 2016
ilustračné foto: ekodubaci.sk

Pikulíkove veselé pastelky 2016

Organizátor: Materská škola 1. mája č. 4, Banská Štiavnica
Spoluorganizátor: vydavateľstvo Albatros, Mesto Banská Štiavnica a Centrum voľného času Banská Štiavnica

Téma: NAJMOCNEJŠIE KÚZLO od Zuzany Csontosovej (vydavateľstvo Albatros)

Víla Juliana, vodník Matúš a čarodejnica Klára sa vydajú do sveta ľudí a je na vás, aké remeslo špecifické pre váš región by ste im ukázali, ak by ste ich stretli vo vašom meste. Na pomoc si môžete pozvať aj ich kamarátov priamo z knihy, alebo tých vašich.

Termín konania súťaže: do 27.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.