Peter Nagy oslavuje 30 rokov na scéne troma exkluzívnymi koncertami!

Peter Nagy oslavuje 30 rokov na česko-slovenskej hudobnej scéne! Pre fanúšikov všetkých generácií pripravil exkluzívne koncerty v Prahe, v Košiciach a v Bratislave! Nenechajte si ujsť megahity „Aj tak sme frajeri“, „S nohami na stole“, „Láska je tu s nami“ či „So mnou nikdy nezostarneš“ a mnoho ďalších, ktoré slovenská legenda zaspieva s kapelou Indigo. Spevák, skladateľ, textár a producent si na Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV pozval hviezdnych hostí – Petra Jandu, Joža Ráža, Janka Ledeckého a Zuzanu Smatanovú!

Peter Nagy je značka, ktorá už 30 rokov úspešne funguje na česko-slovenskej scéne! Hity „Aj tak sme frajeri“, „S nohami na stole“ či „Láska je tu s nami“ doslova zľudoveli a spievajú si ich ľudia niekoľkých generácií. 30-ročné výročie oslávi legendárny spevák troma exkluzívnymi koncertami Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV 6.11.2014 v Prahe, 11.11.2014 v Košiciach a 13.11.2014 v Bratislave!

Peter Nagy oslavuje 30 rokov na scéne troma exkluzívnymi koncertami!

„Je to už 30 rokov, čo som  v roku 1984 odohral svoj prvý koncert s kapelou Indigo. Teraz po 30-tich rokoch fanúšikom zaspievam všetky najväčšie hity a pripravím aj nejaké prekvapenia. Som naozaj rád, že moje skladby sa ľuďom stále páčia. Napríklad pieseň „Aj tak sme frajeri“ sa stala nielen hymnou futbalových a hokejových štadiónov ale aj najčastejšie spievanou piesňou maturantov…“ S úsmevom prezradil Peter Nagy.

Spevák, skladateľ, textár a producent si na koncerty pozval hviezdnych hostí. Na koncertoch si Peter zaspieva spolu so spevákmi Petrom Jandom, Jožom Rážom, Jankom Ledeckým a Zuzkou Smatanovou!

„Hostí si vyberám podľa spriaznenosti duší… Na koncerte v pražskom divadle Hybernia budú mojimi hosťami Petr Janda a Jožo Ráž. Petr Janda je moja srdcovka už od mojich 17-ich, keď som sa ako gymnazista podľa gramofónu učil hrať hit „Slzy tvý mámy“. Teším sa, že si opäť zaspievam s Jožom Rážom, s ktorým máme spoločný duet „Psi sa bránia útokom“.“Teší sa Peter Nagy

Legendu slovenskej hudby bude na koncertoch sprevádzať skupina Indigo v zostave kapelník Mišo Kovalčík-elektrická  gitara, Luboš Ďurech-basgitara, Peter Papp-klávesy a Jan Lau-bicie. Na Slovensku budú hosťami exkluzívnych koncertov speváci Janek Ledecký a Zuzana Smatanová.

„Zakladateľ skupiny Žentour Janek Ledecký je druh pop-rockového muzikanta, ktorý mi imponuje. Máme spolu duet „Někdy je smích, někdy je pláč. Text sme písali spolu a naraz v štúdiu, kde Janek nahrával svoj album. Zuzka Smatanová je speváčka, ktorú nám závidia v Čechách. Baladická speváčka s gitarou v rukách a s „vlastnoručne“ napísanými piesňami.“ Nešetrí chválou Peter Nagy.
Peter Nagy patrí spolu s Richardom Müllerom, Miroslavom Žbirkom, Marikou Gombitovou medzi najúspešnejších spevákov slovenskej populárnej hudby 80-tych a 90-tych rokov 20. storočia. Spevák, skladateľ, hudobník, textár, hudobný producent a fotograf má na konte 16 albumov, z ktorých sa doteraz predalo vyše dva milióny nosičov! Nenechajte si ujsť veľkolepú oslavu Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV! Vstupenky sú okrem pražského koncertu dostupné v sieti www.predpredaj.sk.

Peter Nagy THE BEST OF 30 ROKOV

6.11.2014 Praha – Divadlo Hybernia, hostia Petr Janda a  a Jožo Ráž
11.11.2014 Košice – Infiniti Aréna, hostia Janek Ledecký a Zuzana Smatanová
13.11.2014 Bratislava – Ateliér Babylon, hostia Janek Ledecký a Zuzana SmatanováUvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.