Pečenie s novinkami od Babičkinej voľby

Pamätáte si tú chvíľu, keď ste prišli na návštevu k babičke a ešte predtým, ako ste ju zazreli ste zacítili vôňu čerstvo upečeného koláča? Nezostávajte pri spomienkach a staňte sa aj vy rovnako kúzelnou bytosťou, ktorá pri každej príležitosti vyčaruje v rúre niečo neopísateľne úžasné. S novými múkami Babičkina voľba bude vaše pečenie ešte výnimočnejšie a vždy dopadne na výbornú!

Pečenie s novinkami od Babičkinej voľby
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o balíček produktov Babičkina voľba

Nové múky sú špeciálne určené na rôzne druhy ciest. Ich vlastnosti sú dané spôsobom mletia. Pšeničné zrno má v každej svojej časti rôzne zloženie – iný obsah a kvalitu lepku, škrobu a ďalších látok, ktoré majú na pečenie zásadný vplyv. Postupným mletím zrna získavame múky s odlišnými vlastnosťami a ich miešaním potom pripravujeme tú ideálnu pre každý druh cesta. Múky neobsahujú žiadne pridané zložky, nájdete tam len potravinársku pšenicu.

Traja z vás získajú balíček produktov Babičkina voľba.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/22 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezeny.sk/clanok-5408.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.