Päťdesiat odtieňov čiernej

Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej. Rovnako ako sivé bestsellery prináša zopár šokujúcich odhalení a hneď tým prvým je, že erotický hit a drzá bláznivá komédia idú nehorázne dobre dokopy! Emotívne vypätá a strašne vážna romanca si poriadny výprask hrubozrnnou a priamočiarou zábavou jednoducho priam pýta. Cieľom preto tentoraz nebudú erotogénne zóny a odvážne predstavy, ale predovšetkým centrá smiechu. Čo keby bol Christian skôr Black než Grey, prachy získal dosť pochybným spôsobom a v posteli by bol úplne márny? A kto si dovolí urobiť nehorázny žart z jedného z najväčších filmových hitov roka? Komik a večný „srandista“ Marlon Wayans, ktorý má na svedomí populárnu sériu paródií Scary Movie a Pár nenormálnych aktivít.

50odtienov

Päťdesiat odtieňov čiernej
ilustračné foto: europa2.sk

Päťdesiat odtieňov čiernej

Súťaž s filmom Päťdesiat odtieňov čiernej a vyhraj filmový balík, ktorý obsahuje 4 x DVD Prci, prci, prcičky + DVD Macík 2 + DVD Päťdesiat odtieňov sivej a 2 lístky do kina kdekoľvek na Slovensku. Je to jednoduché, počúvaj Rannú Show ZOO, dovolaj sa ako 3. v poradí na výherný song, ktorý určí moderátor a cena je tvoja.

Termín konania súťaže: do 05.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.