Pán prsteňov v unikátnom spojení koncertu a filmu

Jedinečný zážitok, aký fanúšikovia Tolkienovej trilógie Pán Prsteňov ešte nezažili. Už 20. júna tohto roka privíta Bratislava unikátny koncert, aký na Slovensku doteraz nebol. Svetoznámy projekt videli milióny divákov, hlavné mesto Slovenska privíta takéto veľkolepé spojenie po prvý raz. Legenda o prsteni znovu ožije na gigantickom filmovom plátne, v pôvodnom znení so slovenskými titulkami, ale aj so živým hudobným sprievodom.

Hudba z filmu Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa je vo filmovom svete považovaná za jednu z najdokonalejších, čo ocenili aj odborníci. Autorom hudby k filmovému spracovaniu trilógie je Howard Shore, ktorý patrí medzi popredných hudobných skladateľov.

Oscarovú hudbu, za ktorú získal Shore najcennejšiu sošku, bude priamo na pódiu hrať 100 – členný symfonický orchester a spievať 150 členný zbor. Jeho diela hrajú tie najprestížnejšie symfonické telesá v tých najväčších koncertných sálach po celom svete. Howard Shore je vskutku ikonou svetovej filmovej hudby.

Pán prsteňov v unikátnom spojení koncertu a filmu

Pán prsteňov v unikátnom spojení koncertu a filmu
ilustračné foto: pravda.net

Pán prsteňov v unikátnom spojení koncertu a filmu

Chceli by ste tento unikátny projekt vidieť na vlastné oči aj vy? Stačí sa zapojiť do súťaže a hrať o lístky na koncert, z ktorého budete mať zaručene zimomriavky po celom tele.

Odpovedzte správne na nasledovnú súťažnú otázku a zapojte sa do súťaže o 2× dva lístky na jedinečné spojenie veľkolepej projekcie filmu Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa so živým hudobným sprievodom zloženého zo stočlenného symfonického orchestra a 150 členného zbo­ru

 

Termín konania súťaže: do 15.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.