Otestuj Rexonu Active Shield a vyhraj tréning s Rytmusom

Cvičíš? Makaš na sebe? Nesmrď! Otestuj Rexonu Active Shield, ktorá ťa ochráni pred zápachom až 48 hodín, a vyhraj tréning s Rytmusom.

Vždy máš dve cesty a je len na tebe, ktorou pôjdeš. Buď tou, ktorá ťa prinúti na sebe tvrdo makať alebo tou, ktorá z teba makača urobí bez štipky námahy. Hýbať sa, či nie? Rozhýbať sa k pohybu bude stáť niečo tvoje telo i myseľ. Ale ako hovorí Rytmus – hýbať sa je sexy, ale keď sa hýbeš, tak sa potíš. A keď sa potíš, tak smrdíš. Nie si to však ty, ale baktérie. A tak sa rozhodni, kým budeš. Pre tých, čo nemajú čas alebo sa im proste nechce, no aj napriek tomu chcú vyzerať akoby práve vybehli na Kriváň – InstaRunner. A ostatní, ktorí nie sú fejkeri a makajú na sebe – Rexona. Ak nepočúvaš svoje telo, počúvaj Rytmusa a #DavajMakaj!

Prvý krok k pohybu urob kúpou dvoch kusov Rexony, ku ktorým získaš vo vybraných predajniach originálne potítko od Rytmusa, pošli SMS a získaj možnosť vyhrať prvotriedny tréning priamo s Rytmusom, vstup do zákulisia na jeho koncert alebo ďalšie zaujímavé ceny. Súťaž prebieha celý august a september a viac informácií nájdeš na www.davajmakaj.sk.

Súťaž o 2 balíčky ťažkého kalibru od Rexony

Otestuj Rexonu Active Shield a vyhraj tréning s Rytmusom
ilustračné foto: rexona.sk

Otestuj Rexonu Active Shield a vyhraj tréning s Rytmusom

Vyhraj:

  • Tréning s Rytmusom
  • VIP vstupenku do zákulisia na koncert Rytmusa
  • 10x 50 € darčekovú poukážku na nákup športového oblečenia

Termín konania súťaže: do 30.09.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.